Друзі,
дякуємо за ваш інтерес до вітроенергетичної галузі і нашої ВЕС!

Ми з радістю проведемо для вас тур Ботієвською вітроелектростанцією. Екскурсії на підприємстві безкоштовні, проходять щоп’ятниці о 10:00 ранку. Тривалість – 1,5-2 години. Для того, щоб ми вас внесли до списку учасників, прохання заповнити заявку нижче.

Записатися на екскурсію

Ваша інформація


ПIБ
Вік
Телефон
E-mail
Бажана дата
Всього учасників

Погоджуючись з правилами екскурсії, ви даєте дозвіл на проведення фотозйомки за вашою участю і подальше використання фотографій для потреб комунікацій і реклами компаній ДТЕК, Вінд Пауер та інших афілійованих підприємств.
Правила перебування на Ботієвській ВЕС:

  • На території підприємства не можна перебувати в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння;
  • Під час екскурсії потрібно виконувати всі інструкції екскурсовода і слідувати правилам техніки безпеки на виробництві.

На екскурсію рекомендується зручно взуватися та вдягатися по сезону.

Під час проведення екскурсії заборонено:

  • знаходитися на технологічних об'єктах Ботієвської ВЕС без супроводжуючої особи;
  • втручатися в роботу технологічних систем та обладнання;
  • залазити на конструкції, будівлі та споруди;
  • відволікати персонал Ботієвської ВЕС від виконання службових обов'язків.

Під час екскурсії дозволяється самостійно проводити фото і відео зйомку.

Заповнюючи заявку, ви погоджуєтесь на отримання, зберігання і обробку ваших персональних даних (ім'я, вік, номер телефону, e-mail). Ці відомості потрібні, щоб правильно спланувати і провести екскурсію.
Коли ви ставите позначку біля пункту: «Надати згоду на отримання, зберігання і обробку внесених Вами персональних даних» , це означає: «Я розумію, що надаю ТОВ «Вінд Пауер» інформацію про себе, оскільки ця інформація необхідна для організації та проведення екскурсії на Ботієвській ВЕС».

Для організацій, компаній, освітніх установ можливе проведення окремих екскурсій. Для цього необхідно направити лист на бланку підприємства або установи з підписом керівника на адресу botievskaya@gmail.com з проханням організувати екскурсію. У листі слід вказати бажану дату екскурсії, а також додати список учасників (від 10 до 30 учасників).